چهارشنبه, 02 تیر 1395 ساعت 17:17

معاون دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی استان های خراسان و معاون عمرانی شهرداری مشهد از یکی از واحد های فناور مرکز رشد دانشگاه فردوسی

دکتر جواد بهارآرا ، معاون دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی استان های خراسان ، مهندس نخعی ،معاون عمرانی شهرداری مشهد به همراه مهندس موسوی ، رئیس مراکز رشد واحد های فناوری دانشگاه فردوسی مشهد و مهندس عمرانی ، مدیر عامل شرکت جهان اندیشه از شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس دیدار کردند .

در حاشیه این دیدار که در ساعت 18:30 روز سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 صورت گرفت ، نشست کوتاهی در محل این شرکت در ساختمان 6 مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در این نشست دکتر بهار آرا از بستن تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس استقبال کرد . مهدی محمودی فریمانی ، مدیر عامل این شرکت نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری با دانشگاه ازاد اسلامی مشهد از ارائه خدمات این شرکت با تخفیف در هزینه برای دانشجویان این دانشگاه خبر داد .

شرکت بسپار پایش پارس از واحد های فناور مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد است که با محوریت بهبود خواص محصولات پلیمری و ارائه تجمیع خدمات تخصصی پلیمری به منظور ارتقاء کیفی واحدهای تولیدی با راه اندازی آزمایشگاه تخصصی اکرودیته در سطح ملی و بین المللی در حال فعالیت می باشد

خواندن 762 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 شهریور 1395 ساعت 08:25
$0.00
تعداد:
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
div>