شرکت ایندوراما ونچرز پابلیک (Indorama Ventures Public)، به عنوان بزگترین تولیدکننده پلی اتیلن ترفتالات (PET) جهان، با رشد فزاینده تقاضا از سوی صاحبان برند کالاهای مصرفی برای محصولات بسته بندی بازیافتی، در نظر دارد حداقل یک میلیارد دلار (معادل ۹۰۰ میلیون یورو) برای تامین تقاضای یادشده سرمایه گذاری کند.

شرکت ایندوراما با هدف تجمیع تاسیسات بازیافت خود، مدل ادغام عمودی جداگانه ای درون ساختار شرکت ایجاد کرده است.

الوکه لوهیا، مدیرعامل ایندوراما، در کنفرانسی افزود: برنامه داریم بودجه ای یک میلیارد دلاری به بازیافت اختصاص دهیم و تا سال ۲۰۲۵ میلادی که صاحبان برند در پی دستیابی به هدف ۲۵ درصد ماده بازیافتی در محصولات بسته بندی خود هستند، بتوانیم نیاز مشتریان را برآورده کنیم. ایندوراما بزرگترین تولیدکننده پلی اتیلن ترفتالات در جهان به شمار می رود. از این رو تمام برندهای بزرگ در گفتگوهای خود با ما بر این موضوع تاکید دارند.

لوهیا ادامه داد: آن ها همچنان به دنبال حفظ پلی اتیلن ترفتالات به عنوان ماده اصلی مورد استفاده برای کاربردهای بسته بندی خود هستند. از طرفی استفاده از پلی اتیلن ترفتالات در انواع مختلف بسته بندی به طور فزاینده ای رو به افزایش است. به همین دلیل این خبری خوب برای ما محسوب می شود. در همین راستا به دنبال تضمین عرضه ۲۵ درصد ماده بازیافتی تا بازه زمانی یادشده هستیم.

منبع: نیپنا

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *