غول شیمیایی آلمانی، یک فوم بسیار سبک و انعطاف پذیر را برای کاربردهای نظیر تهویه ساختمانها، عایق بندی و حمل و نقل ریلی توسعه داده است.

شرکت B.A.S.F با انتشار اطلاعیه ای مطبوعاتی از توسعه دامنه فوم رزین ملامین Basotect® خبر داد. توسعه فوم بسیار سبک و انعطاف پذیر توسط BASF جهت انواع کاربردها نظیر عایق کاری ساختمانها، تهیویه ساختمانها و حمل و نقل ریلی صورت گرفته است.

گرید جدید + Basotect® UF  با خاصیت دفع مایعات پیشرفته، جایگزین موفق Basotect® UF شده و زمینه های کاربردی بیشتری را فراهم می آورد.

فوم بسیار سبک و انعطاف پذیر، مناسب برای عایق بندی و استفاده در وسایل نقلیه ریلی و همچنین فناوری گرمایش و تهویه هوا (HVAC) در ساختمانهاست. در عین حال به طور موثری سطح سر و صداهای تجهیزات را کاهش می دهد. گرید جدید از هم اکنون در دسترس جهانیان است.

گرید جدید + Basotect® UF  همان ویژگی های پیشروی ورژن قبلی خود یعنی Basotect® UF را داراست. ویژگی های نظیر خاصیت ارتجاعی بالا، هدایت حرارتی پایین، چگالی بسیار کم ( 7 کیلوگرم در متربع مربع) بدون انتشار فیبر معدنی در طی فرآیند.
 

انعطاف پذیری بالای این ماده سبب می شود، تا کاربردها و راه حل های خاصی (منحصر به فردی) توسط این فوم به اجرا در آید. برای مثال انعطاف پذیری بالا سبب می شود این فوم در شکاف های بسیار کوچک یا همچنین درون سطوحی که بسیار خمیده هستند،  قرار گیرد. به عنوان مثال در سقف ها و دیوارها.

+ Basotect® UF بالاترین الزامات ایمنی در برابر آتش، از جمله استاندارد آمریکایی تست ASTM C1410 برای کاربردهای صنعتی را برآورده می سازد.

کف BASF به دلیل پایداری ابعادی ، چگالی بسیار کم و خاصیت مهارکننده در برابر شعله ، برای جذب صدا و عایق کردن قطارها ، متروها و تراموا نیز مناسب است.

+ Basotect® UF   به بالاترین سطح ایمنی ممکن برای حفاظت از آتش سوزی در بخش حمل و نقل (HL3 مطابق با استاندارد EN 45545) می رسد و بنابراین می تواند در انواع دسته وسایل نقلیه ریلی  مورد استفاده قرار گیرد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *