شرکت چینی تولیدکننده خودرو، برای سری جدید ماشین هایش یعنی Lixiang One از یک گرید به نام Luran S از محصولات INEOS Styrolution در فضاهای خارجی استفاده کرده است.

به گزارش گروه ترجمه و تولید محتوی صنایع پلاستیک، INEOS Styrolution، شرکت پیشرو در استایرنیک، اعلام کرد که گرید Luran S 777K SPF30 BK61066 تولیدی این شرکت توسط شرکت خودروسازی Lixiang، برای استفاده در مدل جدید خود به نام Lixiang One انتخاب شده استانتخاب ماده Luran S برای کاربردهای خارجی توسط خودروساز چینی به این دلیل صورت می پذیرد که این ماده دارای خواص ویژه ایست که به ویژه در مقابل فرسایش در مقابل نور خورشید و آب و هوا مقاومت می کند.

شرکت Lixiang یک شرکت تولید کننده خودروست که در پکن مستقرست و در سال 2015 بنیان گداشته شد و در ساخت وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی تخصص دارد.

Luran® S نام تجاری کوپلیمرهای اکریلونیتریل استایرن اکریلیت (استایرن اکریلیت اکریلونیترولیا همان ASA * برای کاربردهای خارجی رنگ نشدنی استفاده می شود. این گرید خواص عالی و برجسته ای برای استفاده های طولانی مدت و برای ظاهر سطوح با کیفیت بالا ارایه می دهد.

به طور خاص، این گرید در برابر سایش و فرسایش به خاطر آب و هوا، از ثبات بالایی برخوردارست و جهت کاربردهای خارجی ( در هوای آزاد) حتا در صورتی که نیاز به رنگ آمیزی هم نباشد، عرضه می شود. این ماده همچنین یک ماده ایده آل برای فناوری مهر زنی گرم () است که امکان ایجاد جلوه های زیبایی شناختی را فراهم می آورد.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *