با توجه به حساسیت اکستروژن و سرعت بالای آن در تولید روکش سیم و کابل، یک کنترلر جدید سیستم اکستروژن جهت بهبود کارایی در تولید این محصولات توسط شرکت Maguire رونمایی شد.

 شرکت Maguire Europe یک سیستم کنترل اکستروژن نوآورانه برای سیم و کابل را رونمایی کرده است که کنترل دقیق بازده گرم در هر متر، بهبود یکپارچگی محصول و کاهش هزینه های عملیاتی را فراهم می آورد. معرفی سیستم کنترل جدید اکستروژن سیم و کابل توسط Maguire جهت کاهش ضایعات تولید و بهبود در کیفیت محصول نهایی طراحی شده و قابل نصب روی سیستم های مختلف اکستروژن و کو-اکستروژن است.

سیستم Maguire + Syncro می تواند در عملیات اکستروژن یا کواکستروژن قرار داده شود و در نصب های جدید یا مقاوم سازی مستقر گردد. اصولا این سیستم یک تجهیزات الحاقی است که این توانایی را دارد که روی سیستم های اکستروژن و کو-اکستروژن نصب شود.

با استفاده از داده های رمزگذاری شده و سرعت سنج دیجیتال پس از فرآیند اکستروژن، سیستم کنترل جدید، سرعت چرخش پیچ اکسترودر در دقیقه و سرعت چرخش تسمه را تنظیم می نماید تا از تحمل پوشش محکم و سازگاری محصول نهایی اطمینان حاصل کند.

“پاول ادمونسون-Paul Edmondson” مدیر اجرایی Maguire Europe گفت: ” با توجه به سرعت بالای اکستروژن در سیم و کابل، هر گونه خطای پوشش به سرعت می تواند  در افزایش نرخ مردود سازی، خرابی شدید و هدر رفت کامپاندهای پلیمری گرانقیمت و یا فیبرنوری اثرگذاار گردد.”
 

سیستم کنترل اکستروژن Maguire + Syncro به تولیدکنندهاین امکان را می دهد تا ضمن حفظ توان عملیاتی، قدرت و میزان تحمل پذیری خود را به حداکثر برساند و از تخصص Maguire در زمینه کنترل و راه اندازی مواد و Syncro در کنترل خطوط اکستروژن به صورت توامان استفاده نماید. ”

تصویر این سیستم کنترل فرآیند اکستروژن که جهت تولید سیم و کابل طراحی شده است، و مزایایی ویژه ای که پیشتر از آنها سخن گفته شد را داراست را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *