برندتجاری جدید به نام OQ از مجموعه نه شرکت تشکیل شده است که طیف گسترده ای از پلیمرها و گریدهای جدیدی را عرضه می کند. این برند برای اولین بار در نمایشگاه Plastx 2020 رونمایی می شود.

به نقل از سایت جهانی پلیمرمدیا، OQ، نام  یا برند تجاری جدیدیست که از نه گروه تجاری Oman Oil و Orpic Group تشکیل می شود. این برند جدید در ژانویه و در خلال نمایشگاه Plastx 2020 در مصر، با معرفی طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و محلول های پلیمری آغاز به کار خواهد کرد.

طلال آل عوفی، مدیر ارشد تجاری OQ می گوید: ” فعال کردن شرکای ما برای بهبود عملکرد نوری و مکانیکی محصولاتشان، ضمن به حداقل رساندن تاثیر منفی محیط زیستی آنها، در قلب اهداف ما در OQ قرار دارد. توسعه گرید رزین Luban HP1151K یکی از راه حل هایی است که به ما کمک می کند تا به این هدف برسیم.”

Luban HP1151K OQ بخار را در فرآیند ترموفرمینگ کاهش می دهد و وضوخ و براقیت را افزایش می دهد. این ها خواص ایده آل برای ایستادگی در بازار بیش از حد رقابتی بسته بندی مواد غذایی، به ویژه برای محصولاتی مانند ظروف پلی پروپیلن، فنجان و سینی است.

صنعت پلاستیک به طور مداوم در نقاط گوناگون گسترش می یابد، در همین راستا OQ نه تنها راه حل های پلی پروپیلن خود را گسترش داده بلکه قصد دارد وارد فضای تولیدات پلی اتیلن گردد. حتا هم اکنون OQ می تواند راه حل های یکپارچه تری برای صنایع کلیدی از جمله محصولات Oxo مانند جوهر و پلاستی سایزرها برای صنایع بسته بندی و کشاورزی ارایه دهد. این امر به این دلیل امکان پذیر است که OXEA یکی از 9 دارایی اصلی OQ است و یکی از شرکت های پیشرو در مواد شیمیایی Oxo است.

علاوه بر این ، OQ طیف گسترده ای از فیلم های BOPP خود را به نمایش می گذارد که به طور معمول برای بسته بندی مواد غذایی و شیرینی پزی به کار می رود. همچنین این برند نو پدید طیف متنوعی از سایر فیلم ها نظیر Luban DFDA-7047 و Luban DFDC-7080 که برای روکش بسته بندی های بطری های آب استفاده می شود، در Plastex به نمایش می گذارد. . این فیلم های نوآورانه مزایای بسیاری از جمله آزاد بودن از استئارات ها را ارائه می دهند. فیلم های دیگر شامل فیلم لمینیت، فیلم کشاورزی، فیلم کششی ، فیلم های بسته بندی FFS و موارد دیگر است.

گریدهای Luban همچنین استحکام و پایداری فوق العاده ای را به الیاف ارائه می دهد. این گریدهای OQ باعث نوآوری در بخش هایی مانند فرش، پوشاک، پارچه های کشاورزی و همچنین کاربردهای پزشکی و بهداشتی می شوند.

محصولات پلی اتیلن (PE)، پلی پروپیلن (PP ) و Oxo OQ قادر به رشد و کارآیی در تعداد بیشماری از صنایع مانند بسته بندی، کاربردهای صنعتی، ساخت و ساز، کشاورزی و مراقبت های بهداشتی می باشند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *