شرکت AMCOR یک ظرف بسته بندی برای کپسول های مولتی ویتامین را توسعه داده است که از محتوی صد درصد بازیافتی تشکیل شده است.

شرکت Amcor یک ظرف PET  ساخته شده از رزین PCR (پلی استر کربوکسیله جامد) را برای شرکت پیشرو در صنعت مولتی ویتامین، Ritual ساخته است. تولید اولین ظرف پت برای مولتی ویتامین ها با محتوی 100 درصد بازیافتی گام مهمی در راستای دستیابی به بسته بندی پایدار بر اساس اصول اقتصاد چرخشی است.

این دو شرکت برای به دست آوردن یک راه حل بسته بندی که می تواند در کاربردهای گوناگون به کار گرفته شود و به ایجاد آینده ای پایدار کمک نمایید با یکدیگر همکاری نموده اند. آنها در این راه، تلاش خود را به کار بستند تا ظرفی که تولید می کنند از محتوی صد در صد بازیافتی تهیه شده باشد.

هری گلدشتاین، معاون بهداشت و درمان در بخش بسته بندی سخت (Amcor Rigid Packaging) گفت: ” همکاری ما با شرکت Ritual منجر به یک راه حل جذاب برای بسته بندی ها شد که نشان دهنده تعهد برند ما به حفظ محیط زیست است. ”

وی افزود: ” ما با تهیه کننده PCR برای ارایه کیفیتی استثنایی از نزدیک همکاری کردیم و نتیجه ای شگفت آور به دست آمد. وضوح بطری تولید شده، باور نکردنی است. ”
 

کاترینا اشنایدر، بنیانگذار و مدیرعامل Ritual گفت: ” هنگامی که مولتی ویتامین ها ابداع شدند، ما راه طولانی ای را طی کردیم تا مطمئن شویم که ترکیبات ما نه تنها از بدن مصرف کنندگان مولتی ویتامین هایمان حمایت می کند بلکه برای محیط زیست نیز عالی باشند، در مورد بسته بندی نهایی هم مانند مولتی ویتامین و کپسول های حاوی مواد تقویتی، ما معتقدیم ظروفی که کپسول های ما را در خود نگه می دارند نیز باید همین ویژگی را داشته باشند و تفاوتی بین آنها (بین کپسول ها و بسته بندی هایشان از نظر زیست دوست بودن )  وجود ندارد. به بیان ساده تر معتقدیم که بسته بندی نهایی نیز باید برای محیط زیست دست کم بی خطر باشند. ”

وی در انتها افزود:” شرکت ما با همکاری با شرکت هایی نظیر Amcor سعی در انجام وظیفه خود در تامین و ایجاد یک زنجیره دوستدار زمین و محیط زیست دارد و در همین راستا توانستیم یک بطری بازیافت شده صد در صدی تولید کنیم که با همان استانداردهای با کیفیت همیشگی ما مطابقت دارد. “

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *