شرکت خودروسازی آئودی، در راستای دستیابی به اهداف اقتصاد چرخشی و پایداری و کمک به حفاظت از محیط زیست در مدل A3 خود از PETبازیافتی برای تولید قطعات داخلی و از جمله سیستم صندلی استفاده کرده است.

به گزارش گروه ترجمه و تولید محتوی بسپار پایش پارس، شرکت اتومبیل سازی Audi ، استفاده از PET بازیافتی را در بخش ها و قطعات داخلی مدل A3 خود آغاز کرده است. استفاده از PET بازیافت شده در لوازم داخلی مدل جدید آئودی در راستای تحقق اهداف اقتصاد چرخشی و پایداری جهت حفاظت از محیط زیست و پالودن اقیانوس ها از ضایعات پلاستیک به ویژه بطری ها صورت گرفته است.

تا به حال شرکت های بزرگ زیادی، اقدام به تولید قطعات یا لوازم تولیدی خود از PET بازیافتی نموده اند. از جمله آنها شرکت آدیداس را می توان نام برد که در یک کمپین موفق بیش از یک میلیون جفت کفش را با استفاده از پت بازیافت شده تهیه شده از بطری های رها شده در اقیانوسها تولید نمود.

حالا آئودی، پا پیش گذاشته است. این شرکت برای هر سیستم صندلی از 45 بطری PET (در واقع از مواد تهیه شده از 45 بطری بازیافت شده PET) استفاده می کند و 62 بطری در پادری های تولیدی این شرکت مورد استفاده قرار می گیرند.

سایر اجزا و بخش های داخلی نیز از مواد اولیه دست دوم یا بازیافتی ساخته شده اند. از جمله آنها مواد عایق و جذب کننده ها، پانل جانبی داخلی و کف قسمت بارگیری.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *