شرکت R&P Polyplastic از معروفترین شرکتهای تولیدکننده انواع کامپاندهای پلیمری روسیه، از اقدامات پیشگیرانه خود جهت جلوگیری از شیوع کرونا در سایت های این شرکت خبر داد.

اخیرا صحنه رسانه های روسی با اخباری زیادی مبنی بر وخامت اوضاع اپیدمی در ارتباط با شیوع عفونت جدید ویروس  کرونا (COVID-19) اشغال شده است. در همین حال نمایندگان شرکت R&P Polyplastic تولیدکننده انواع پلیمر در روسیه، می گویند: ”  امنیت و ایمنی کارمندان، مشتریان و کلیه افراد درگیر در عملیات ما اولویت اول ما است”. اقدامات پیشگیرانه تولیدکننده روسی کامپاندهای پلیمری برای ادامه فعالیت در شرایط بحرانی صورت می گیرد.

این شرکت روسی اقدامات جدی را برای جلوگیری از شیوع کرونا انجام می دهد و کلیه دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی و مقامات عالی بهداشتی دولت روسیه را دنبال می کند.

در همین راستا، کلیه کارمندان شرکت که اخیرا از کشورهایی که در آنها شیوع کرونا به شدت فراگیر شده است، بازگشته اند در قرنطینه و انزوای خود خواسته قرار خواهند گرفت و در صورت لزوم و امکان وظایف شغلی خود را از خانه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه انجام می دهند.

علاوه بر این، دفتر مرکزی و سایت های تولید R&P Polyplastic به دوربین های تصویربرداری حرارتی بدون تماس مجهز شده اند و درجه حرارت کلیه کارمندان و بازدید کنندگان به صورت روزانه اندازه گیری می شود.

برای تکمیل این اقدامات، به منظور کاهش خطرات، R&P Polyplastic یک سیاست محکم را برای جلوگیری از مسافرت به کار گرفت ، مگر اینکه برای همه کارکنان کاملا ضروری باشد. کلیه سفرهای تجاری باید با روسای ادارات هماهنگ شده و فقط در موارد استثنایی انجام شود.

پس از اجرای اقدامات پیشگیرانه اضافی R&P سایتهای تولید پلاستیک واقع در مناطق Saratov و Samara ، همچنان در حالت عادی فعالیت خود را ادامه می دهند. این شرکت حمل و نقل به موقع  کامپاندهای پلیمری را تضمین می کند.

R&P Polyplastic به نظارت دقیق اوضاع و مراقبت از کارمندان و شرکای ما ادامه می دهد.

در شرایطی که زنجیره تامین و توزیع پلاستیک ها در سطح اروپا به علت شیوع ویروس کرونا، به شدت آسیب دیده است، دریافت محموله های ایمن پلیمرها به یکی از ضرورتهای مهم برای ادامه تولید ملزومات مورد نیاز صنایع بسته بندی و نیز صنایع ایمنی و بهداشتی بدل شده است. اقدامات پیشگیرانه تولیدکننده روسی کامپاندهای پلیمری برای ادامه فعالیت در شرایط بحرانی صورت می گیرد تا بتواند که محصولات خود را بدون مشکلی به کشورهای مقصد صادر نماید.

منبع: صنایع پلاستیک

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *