شرکت Blagden به عنوان تامین کننده رزین های Novares از سال 2021 در بریتانیا و ایرلند عمل خواهد کرد. تامین و توزیع این رزین ها تا به حال، که به وسیله Rain Carbon تولید می شوند، بر عهده شرکت Gelpke & Bate بوده است.

رسانه های بریتانیایی از تعیین تامین کننده جدید برای رزین های Novares در بریتانیا و ایرلند در سال جدید میلاید خبر دادند. شرکت Blagden Specialty Chemicals Ltd از ابتدیا ژانویه 2021 به عنوان توزیع کننده انحصاری انگلیس و ایرلند برای طیف وسیعی از رزین های هیدروکربوری Novares از شرکت Rain Carbon (با نام قبلی Rütgers) منصوب شد.این شرکت یک رهبر در بازار جهای تولیدات کربن پایه می باشد و رزین های کربن پایه ای که در تصویر این پست آمده است را در کارخانجات خود در اقصی نقاط جهان مثل آلمان، تولید می کند.

رزین های Novares بر پایه مواد اولیه پتروشیمی ساخته شده اند و خواص متنوعی را ارائه می دهند که به تولید محصولات ایمن و با کیفیت برای صنایع گوناگونی از جمله پوشش ها، پلاستیک ها، لاستیک و چسب ها و همچنین برای ساخت جاده ها و جوهر چاپ کمک می کند. این رزین ها توسط Rain Carbon تولید می شوند.

شرکت Blagden به عنوان یک تامین کننده در بازارهای صنعتی انگلستان و ایرلند شهرت تثبیت شده ای دارد و نماینده بزرگترین و نوآورترین تولیدکنندگان بریتانیایی و بین المللی است.

شرکت Blagden توزیع این مواد را از شرکت Gelpke & Bate تحویل می گیرد که پس از مدتها همکاری با کمپانی Rain Carbon ، دفتر خود را در پایان سال و از تاریخ 31 دسامبر 2020 می بندند.
 

گراهام تورتون مدیر عامل Blagden می گوید: “محدوده رزین های هیدروکربوری Novares یک ارزش اضافه برای محصولات با کارایی بالایی به شمار می رود، که ما در حال حاضر ارائه می دهیم. این گروه از مواد، جهت توزیع سریع از انبارهای مستقر در انگلستان در سال جدید برای مشتریان در دسترس خواهند بود. ”

وی افزود: “ما به زودی با معرفی نسخه های هیدروژنه رزین های هیدروکربن محدوده محصولات توزیعی مان را گسترش خواهیم داد. این سری خالص رزین ها، بو و رنگ کم ، پایداری حرارتی و سازگاری عالی را در صورت لزوم ارائه می دهند. “

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *